ZASTRZEŻENIE PRAWNE
Zasady korzystania
z serwisu (Regulamin)
Strona główna
  SERWIS PRASOWY
Wyszukiwarka w SERW.PRAS. :
  Archiwum Prasowe  
Wyszukiwarka w GALERII:
Ż U Ż E L
 Speedway Grand Prix
 Zawodnicy SGP
 Polska Liga Żużlowa
 Zawodnicy - Liga
 Puchar ¦wiata
 Żużel na lodzie
 Elim.i finały FIM,EUM
 Plebiscyty i inne
 wszystkie
Inne/other
 Piłka Nożna
 Koszykówka
 Skoki narciarskie
 Pozostałe dyscypliny
 Przyroda,architektura
 Obyczajowe,polityka
Archiwum 2002
Serwis Indywidualny
Prasa, Agencje, itp  
               Rejestracja
Koszyk
Kontakt

Wpłaty do Agencji
kart± płatnicz± lub
przelew komputerowy

wynajem Apartament

wynajem Apartament

  Polecane LINKI  

żużel: Polska Liga Żużlowa


  • (2013-09-22) Finał ENEA Ekstraliga 2013: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń 40:0 (walkower) (44)

  • (2013-09-08) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 53:37 (34)

  • (2013-08-04) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Lechma Start Gniezno 66:24 (53)

  • (2013-07-07) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 49:41 (40)

  • (2013-06-30) Fogo Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 45:45 (30)

  • (2013-06-21) Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów 46:44 (41)

  • (2013-06-16) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 50:40 (38)

  • (2013-05-26) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 54:36 (64)

  • (2013-05-12) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 58:32 (54)

  • (2013-05-05) PGE Marma Rzeszów - Unia Tarnów (30)

  • (2013-04-28) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń 43:46 (43)

  • (2013-04-21) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Skladywegla.pl Polonia Bydgoszcz 48:42 (58)

  • (2013-04-21) PGE Marma Rzeszów - Dospel Włókniarz Częstochowa (22)

  • (2012-10-21) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń (42)

  • (2012-10-14) Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (30)

  • (2012-10-09) żużel Stal Gorzów - Azoty Tauron Tarnów (23)

  • (2012-10-07) Stal Gorzów - Unia Tarnów odwołany (9)

  • (2012-09-23) Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów (30)

  • (2012-09-16) Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów (20)

  • (2012-09-16) Stal Gorzów Falubaz Zielona Góra (23)

  • (2012-09-09) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów Wlkp. (28)

  • (2012-09-09) Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń (31)

  • (2012-08-26) Unibax Toruń -Stal Gorzów Wlkp. (34)

  • (2012-08-26) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz (29)

  • (2012-08-26) Dospel Wlokniarz Czestochowa- Unia Leszno (32)

  • (2012-08-19) Stal Gorzów WTS wrocław (5)

  • (2012-08-19) Lotos Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń (30)

  • (2012-08-13) Dospel Wlokniarz Czestochowa- Azoty Tauron Tarnów (22)

  • (2012-08-12) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń (29)

  • (2012-08-12) PGE Marma Rzeszów - Stal Gorzów (28)

  • (2012-08-07) Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń (34)

  • (2012-08-05) Unibax Toruń - PGE Marma Rzeszów (30)

  • (2012-08-05) Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (31)

  • (2012-07-29) PGE Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocł±w (22)

  • (2012-07-29) Dospel Wlokniarz Czestochowa- Lotos Wybrzeże Gdańsk (24)

  • (2012-07-22) Unibax Toruń - Dospel CKM Włókniarz Cz-wa (35)

  • (2012-07-22) PGE Marma Rzeszów - Stelmet Falubaz Zielona Góra (24)

  • (2012-07-15) Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów (41)

  • (2012-07-15) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Lotos Wybrzeże Gdańsk (42)

  • (2012-07-15) Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń (30)

  • (2012-07-01) Unibax Toruń - Unia Leszno (40)

  • (2012-07-01) Dospel Włókniarz Częstochowa - PGE Marma Rzeszów (22)

  • (2012-06-24) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Dospel Włókniarz Częstochowa (39)

  • (2012-06-17) Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław (35)

  • (2012-06-17) Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz (43)

  • (2012-06-17) PGE Marma Rzeszów - Azoty Tauron Tarnów (25)

  • (2012-06-17) Dospel Wlokniarz Czestochowa- Stelmet Falubaz Zielona Góra (29)

  • (2012-06-13) Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów (44)

  • (2012-06-10) Unia Leszno - Unibax Toruń (36)

  • (2012-06-10) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (34)

  • (2012-06-10) PGE Marma Rzeszów - Dospel Włókniarz Częstochowa (23)

  • (2012-06-03) Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów (41)

  • (2012-06-03) PGE Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz (20)

  • (2012-06-03) Dospel Wlokniarz Czestochowa- Betard Sparta Wrocław (28)

  • (2012-05-27) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (27)

  • (2012-05-27) PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń (25)

  • (2012-05-20) Unia Leszno - Lotos Wybrzeże Gdańsk (24)

  • (2012-05-20) Dospel Wlokniarz Czestochowa- Unibax Toruń (25)

  • (2012-05-13) żużel Stal Gorzow - Falubaz Zielona Góra (18)

  • (2012-05-13) Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz (36)

  • (2012-05-13) Betard Sparta Wr - PGE Marma Rzeszów (20)

  • (2012-05-06) Dospel Wlokniarz Czestochowa- Stal Gorzów (23)

  • (2012-05-03) Betard Wrocław - Stal Gorzów (17)

  • (2012-04-29) PGE Marma Rzeszów - Unia Leszno (32)

  • (2012-04-29) Dospel Wlokniarz Czestochowa- Polonia Bydgoszcz (32)

  • (2012-04-27) Trening przed GP Europy w Lesznie (23)

  • (2012-04-22) zużel Stal Gorzow - Stal Rzeszów (20)

  • (2012-04-22) Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (36)

  • (2012-04-22) Unia Leszno - Betard Sparta Wroclaw (42)

  • (2012-04-15) Unibax Toruń - Lotos Wybrzeże Gdańsk (36)

  • (2012-04-15) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Azoty Tauron Tarnów (46)

  • (2012-04-09) Unia Leszno - CKM Włókniarz Czestochowa (42)

  • (2012-04-09) Enea Ekstraliga Stal Gorzow - Unibax Torun (17)

  • (2011-10-16) CKM Włókniarz Częstochowa - Start Gniezno baraz (23)

  • (2011-09-25) żużel Stal gorzów Unibax Toruń (11)

  • (2011-09-25) Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra (36)

  • (2011-09-21) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów Wlkp. (półfinał DMP) (32)

  • (2011-09-18) Unibax Toruń - Unia Leszno (30)

  • (2011-09-11) Unia Leszno - Unibax Toruń (34)

  • (2011-08-21) żużel Stal gorzów Unia Leszno (20)

  • (2011-08-21) CKM Włókniarz Częstochowa - Tauron Azoty Tarnow Play-Off o 7 miejsce (31)

  • (2011-08-14) Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów (57)

  • (2011-08-14) Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów (24)

  • (2011-08-14) Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń (17)

  • (2011-08-07) PGE Marma Rzeszów- Stelmet Falubaz Zielona Góra (28)

  • (2011-08-04) żużel Stal gorzów Marma Rzeszów (9)

  • (2011-07-31) Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (36)

  • (2011-07-24) Unia Leszno - CKM Włókniarz Częstochowa (42)

  • (2011-07-17) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Tauron Azoty Tarnów (33)

  • (2011-07-17) PGE Marma Rzeszów - Unia Leszno (24)

  • (2011-07-17) CKM Włókniarz Częstochowa - Caelum Stal Gorzów (29)

  • (2011-07-06) Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów (28)

  • (2011-07-03) Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów (29)

  • (2011-07-03) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (34)

  • (2011-06-26) Unia Leszno - Unibax Toruń (57)

  • (2011-06-26) PGE Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocław (24)

  • (2011-06-19) PGE Marma Rzeszow- Włokniarz Czestochowa (25)

  • (2011-06-19) Betard Sparta Wrocław - Unia Leszno (41)

  • (2011-06-12) Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra (85)

  • (2011-06-12) CKM Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń (39)

  • (2011-06-05) Betard Sparta Wrocław - CKM Włókniarz Częstochowa (21)

  • (2011-05-29) żużel Stal Gorzów - Unibax Toruń (22)

  • (2011-05-29) Unia Leszno - Tauron Azoty Tarnów (46)

  • (2011-05-29) PGE Marma Rzeszow- Falubaz Zielona Gora (30)

  • (2011-05-29) CKM Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (34)

  • (2011-05-22) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (37)

  • (2011-05-22) PGE Marma Rzeszów - Tauron Azoty Tarnów (33)

  • (2011-05-22) Betard Sparta Wrocław - Caleum Stal Gorzów (25)

  • (2011-05-08) CKM Włókniarz Częstochowa - Marma Rzeszów (33)

  • (2011-05-08) Caelum Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra (20)

  • (2011-05-08) Betard Sparta Wrocław - Unia Leszno (51)

  • (2011-05-01) Stelmet Falubaz Zielona Góra - CKM Włókniarz Częstochowa (27)

  • (2011-05-01) Betard Sparta Wrocław - PGE Marma Rzeszów (26)

  • (2011-04-25) żużel Stal Gorzów - Unia Leszno (25)

  • (2011-04-25) Sparta Betard Wrocław - Falubaz Zielona Góra (25)

  • (2011-04-25) PGE Marma Rzeszow- Unibax Torun (33)

  • (2011-04-25) CKM Włókniarz Częstochowa - Tauron Azoty Tarnow (36)

  • (2011-04-25) Caelum Stal Gorzów - Unia Leszno (46)

  • (2011-04-23) Unibax Toruń - Sparta Betard Wrocław (22)

  • (2011-04-17) CKM Włókniarz Częstochowa - Stalmet Falubaz Zielona Góra (37)

  • (2011-04-10) żużel Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (19)

  • (2011-04-10) Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów (43)

  • (2011-04-03) Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno (53)

  • (2011-04-03) Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń (65)

  • (2011-04-03) PGE Marma Rzeszow - Caelum Stal Gorzow (34)

  • (2011-04-03) CKM Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno (25)

  • (2010-10-10) Baraż: CKM Włókniarz Częstochowa - Lotos Gdańsk (26)

  • (2010-09-27) Unibax Toruń - Betard Wrocław mecz o III miejsce (33)

  • (2010-09-20) Polonia Bydgoszcz - Wlokniarz Czestochowa mecz o 7 miejsce (32)

  • (2010-09-19) żużel: Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń (40)

  • (2010-09-19) Finał DMP: Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (39)

  • (2010-09-12) Unia Leszno - Unibax Toruń (25)

  • (2010-09-12) CKM Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz Play out (34)

  • (2010-09-12) Betard WTS Wrocław - Falubaz Zielona Góra (60)

  • (2010-09-08) Półfinał play-off Falubaz Zielona Góra - Betard Wrocław (31)

  • (2010-09-05) Unibax Toruń - Unia Leszno półfinał DMP (42)

  • (2010-08-22) Unia Leszno - Tauron Azoty Tarnów (34)

  • (2010-08-19) Tauron Azoty Tarnów - Unia Leszno (39)

  • (2010-08-15) I runda PlayOff: Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów Wlkp. (24)

  • (2010-08-15) Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń (50)

  • (2010-08-08) Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów (35)

  • (2010-08-08) Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń (42)

  • (2010-08-05) Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa (28)

  • (2010-07-30) Marma-Hadykówka Rzeszów - Lotos Gdańsk (13)

  • (2010-07-18) żużel Stal Gorzów - Betard Wrocław (29)

  • (2010-07-18) Tauron Azoty Tarnów - Polonia Bydgoszcz (24)

  • (2010-07-18) CKM Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (23)

  • (2010-07-12) Tauron Azoty Tarnów - Unibax Toruń (22)

  • (2010-07-11) Unia Leszno - Betard WTS Wrocław (29)

  • (2010-07-11) Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń (19)

  • (2010-07-08) Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno (28)

  • (2010-07-07) żużel Stal Gorzów - Unibax Toruń (16)

  • (2010-07-04) żużel Stal Gorzów - Tauron Azoty Tarnów (21)

  • (2010-07-04) Upadek Rune Holty i Marcina Bubla z udziałem Juricy Pavlicy Włókniarz - Unia Lesznoi (12)

  • (2010-07-04) Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz (35)

  • (2010-07-04) CKM Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno (31)

  • (2010-07-04) Betard WTS Wrocław - Falubaz Zielona Góra (67)

  • (2010-07-01) Betard WTS Wrocław - Włókniarz Częstochowa (60)

  • (2010-06-30) Caelum Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz (17)

  • (2010-06-27) żużel Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz (21)

  • (2010-06-27) CKM Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń (29)

  • (2010-06-27) Betard WTS Wrocław - Tauron Azoty Tarnów (47)

  • (2010-06-24) CKM Włókniarz Częstochowa - Tauron Azoty Tarnów (24)

  • (2010-06-23) Marma-Hadykówka Rzeszów - PSŻ Lechma Poznań (13)

  • (2010-06-20) Polonia Bydgoszcz - Betard Wrocław (22)

  • (2010-06-20) Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (79)

  • (2010-06-20) CKM Włókniarz Częstochowa - Caelum Stal Gorzów (41)

  • (2010-06-13) Unia Leszno - Unibax Toruń (35)

  • (2010-06-13) Marma-Hadykówka Rzeszów - Speedway Miskolc (9)

  • (2010-06-13) Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa (80)

  • (2010-06-07) CNSE IX runda - Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa (20)

  • (2010-06-06) żużel Stal Gorzów - Falubaz Zielona góra (30)

  • (2010-06-06) Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz (31)

  • (2010-06-06) Tauron Azoty Tarnów - Betard Wrocław (52)

  • (2010-06-06) Marma-Hadykówka Rzeszów - RKM ROW Rybnik (11)

  • (2010-05-30) Tauron Azoty Tarnów - Unia Leszno (17)

  • (2010-05-30) CKM Włókniarz Częstochowa - Betard WTS Wrocław (31)

  • (2010-05-23) Unia Leszno - Tauron Azoty Tarnów (25)

  • (2010-05-23) Marma Hadykówka Rzeszów - Start Gniezno (14)

  • (2010-05-23) CNSE VII runda - Unibax Toruń - Caelum Stal Gorzów (32)

  • (2010-05-23) CNSE VII kolejka: Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz (92)

  • (2010-05-16) Upadek Zengoty Zielona Góra - Stal Gorzów (14)

  • (2010-05-16) Upadek Pedersen Loktajew Zielona Góra - Stal Gorzów (18)

  • (2010-05-16) CNSE VI kolejka: Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów (63)

  • (2010-05-09) zuzel Caelum Stal Gorzow - Wlokniarz Czestochowa (27)

  • (2010-05-09) Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (24)

  • (2010-05-09) Marma Hadykówka Rzeszów - Lokomotiv Daugavpils (11)

  • (2010-05-09) Betard WTS Wrocław - Polonia Bydgoszcz (56)

  • (2010-05-02) Tauron Azoty Tarnów - Stal Gorzów (26)

  • (2010-05-02) Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń (20)

  • (2010-05-02) IV kolejka: Unia Leszno - Wlokniarz Czestochowa (39)

  • (2010-05-02) Falubaz Zielona Góra - Betard WTS Wrocław (51)

  • (2010-05-01) Betard WTS Wrocław - Unia Leszno (68)

  • (2010-04-25) Marma Hadykówka Rzeszów - GTŻ Grudzi±dz (13)

  • (2010-04-25) CNSE:CKM Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz (33)

  • (2010-04-25) Betard WTS Wrocław - Caelum Stal Gorzów (81)

  • (2010-04-06) CNSE I runda - Unibax Toruń - Betard WTS Wrocław (20)

  • (2010-04-05) Tauron Azoty Tarnów - Falubaz Zielona Góra (22)

  • (2010-04-05) Stal Gorzow -Unia Leszno (20)

  • (2009-10-25) żużel: Finał: Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra (7)

  • (2009-10-24) żużel: Finał Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń (71)

  • (2009-10-04) CNSE: Cognor Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz Mecz I2 o III miejsce. (25)

  • (2009-09-28) CNSE - Polonia Bydgoszcz - Cognor Włókniarz Częstochowa - I mecz o III miejsce (47)

  • (2009-09-26) I liga - Marma-Hadykówka - Start Gniezno (9)

  • (2009-09-13) Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz (II półfinał SE) (55)

  • (2009-09-13) CNSE - Unibax Toruń - Cognor Włókniarz Częstochowa (półfinał rewanż) (38)

  • (2009-09-06) Wlokniarz Czestochowa -Unibax Torun (37)

  • (2009-09-06) I liga - Marma-Hadykówka - Lokomotiv Daugavpils (10)

  • (2009-09-06) CNSE - Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra (półfinał I mecz) (39)

  • (2009-08-30) Żużel: Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno (32)

  • (2009-08-30) Falubaz Zielona Góra - CAELUM Stal Gorzów Wlkp. (65)

  • (2009-08-30) CNSE runda finałowa - Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz (rewanż) (32)

  • (2009-08-17) Żużel liga polska: CNSE I runda finałowa: Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń (34)

  • (2009-08-16) żużel Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (17)

  • (2009-08-16) Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (25)

  • (2009-08-16) I liga - Marma-Hadykówka - PSŻ Poznań (8)

  • (2009-08-02) żużel: Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz (30)

  • (2009-08-02) żużel Stal Gorzów - Unia Leszno (16)

  • (2009-08-02) CNSE XIV runda - Unibax Toruń - Lotos Gdańsk (28)

  • (2009-07-30) CKM Cognor Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław (26)

  • (2009-07-26) Żużel liga polska: CNSE XIII runda: Polonia Bydgoszcz - Caelum Stal Gorzów (41)

  • (2009-07-26) Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (27)

  • (2009-07-26) I liga - Marma-Hadykówka - RKM ROW Rybnik (10)

  • (2009-07-26) Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń (51)

  • (2009-07-24) Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (45)

  • (2009-07-22) CKM Cognor Wlokniarz Czestochowa - Caelum Stal Gorzow (22)

  • (2009-07-20) Żużel liga polska: CNSE XI runda: Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa (31)

  • (2009-07-19) żużel Stal Gorzów - Lotos Gdańsk (18)

  • (2009-07-19) Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (odwołany) (23)

  • (2009-07-19) Drużynowy Puchar ¦wiata - Leszno - Finał (70)

  • (2009-07-19) Drużynowy Puchar ¦wiata - Finał - Leszno - cz II (56)

  • (2009-07-10) żużel Stal Gorzów - Unibax Toruń (23)

  • (2009-07-10) I liga - Marma-Hadykówka - Unia Tarnów (18)

  • (2009-07-05) żużel: Atlas Wrocław - Caelum Stal Gorzów (25)

  • (2009-07-05) Unia Leszno - Unibax Toruń (44)

  • (2009-07-05) I liga - Marma-Hadykówka - Lokomotiv Daugavpils (14)

  • (2009-06-28) Unia Leszno - Lotos Gdańsk (26)

  • (2009-06-28) I liga - Marma-Hadykówka - PSŻ Poznań (16)

  • (2009-06-28) Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz (79)

  • (2009-06-21) żużel Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (21)

  • (2009-06-21) Żużel liga polska: CNSE IX runda: Polonia Bydgoszcz - Lotos Gdańsk (48)

  • (2009-06-21) CKM Cognor Wlokniarz Czestochowa- Unibax Torun (33)

  • (2009-06-19) I liga - Marma-Hadykówka - Unia Tarnów (12)

  • (2009-06-14) żużel: Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz (32)

  • (2009-06-14) Unibax Toruń - Caelum Stal Gorzów (46)

  • (2009-06-14) Toruń - Gorzów (upadek Wiesława Jagusia) (11)

  • (2009-06-14) I liga - Marma-Hadykówka Rzeszów - Start Gniezno (14)

  • (2009-06-14) Falubaz Zielona Góra - Atlas Wrocław (52)

  • (2009-06-11) żużel: Atlas Wrocław - Falubaz Zielona Góra (28)

  • (2009-06-11) I Liga: Unia Tarnów - GTŻ Grudzi±dz (17)

  • (2009-06-11) I liga: Start Gniezno - Marma Hadykówka Rzeszów (33)

  • (2009-06-07) żużel: Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno (55)

  • (2009-05-31) żużel: Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno (odwołany) (13)

  • (2009-05-31) CKM Wlokniarz Czestochowa-Lotos Gdansk (36)

  • (2009-05-24) żużel: Unia Leszno - Atlas Wrocław (33)

  • (2009-05-24) 64 Derby : Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów Wlk. (98)

  • (2009-05-17) CNSE II runda zaległa: Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra (56)

  • (2009-05-10) żużel Stal Gorzów - CKM Czestochowa (30)

  • (2009-05-10) CNSE V runda - Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góa (45)

  • (2009-05-03) żużel: Stal Gorzow - ATLAS Wroclaw (29)

  • (2009-05-03) Falubaz Zielona Góra - Lotos Wybrzeże Gdańsk (47)

  • (2009-05-03) CNSE IV runda - Unibax Torun - Unia Leszno (stadion) (32)

  • (2009-05-03) CKM Wlokniarz Czestochowa- Polonia Bydgoszcz (31)

  • (2009-04-19) żużel: Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (50)

  • (2009-04-19) żużel: Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń (64)

  • (2009-04-19) żużel: Atlas Wrocław - Cognor Włókniarz Częstochowa (33)

  • (2009-04-19) żużel: Atlas Wrocław - Cognor Włókniarz Częstochowa (4)

  • (2009-04-19) I liga - Marma-Hadykówka Rzeszów - GTŻ Grudzi±dz (13)

  • (2009-04-13) żużel: Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz (41)

  • (2009-04-13) żużel: Stal Gorzow - Polonia Bydgoszcz (22)

  • (2009-04-13) żużel: CKM Wlokniarz Czestochowa-Unia Leszno (31)

  • (2009-04-13) żużel: Atlas Wrocław - Lotos Wybrzeże Gdańsk (72)

  • (2009-04-13) I Liga: Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils (29)

  • (2009-04-05) żużel: Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów (94)

  • (2009-04-05) żużel: Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław (50)

  • (2009-04-05) żużel: Falubaz Zielona Góra - CKM Włókniarz Częstochowa (76)

  • (2009-04-05) I liga - Marma-Hadykówka Rzeszów - KM Ostrów Wlkp. (19)

  • (2008-10-19) Baraż: Marma Rzeszów - Lotos Gdańsk (15)

  • (2008-10-12) Złomrex Włókniarz Częstochowa - ŻKŻ Kronopol Zielona Góra (32)

  • (2008-10-12) Finał DMP: Unia Leszno - Unibax Toruń (36)

  • (2008-10-05) ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Złomrex Włókniarz Częstochowa (50)

  • (2008-10-05) Upadek Grega Hancocka podczas meczu w Zielonej Górze (15)

  • (2008-09-28) Złomrex Czestochowa - Unia Leszno (27)

  • (2008-09-28) Marma Rzeszów - Unia Tarnów (22)

  • (2008-09-07) ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Unibax Toruń (51)

  • (2008-09-07) Upadek Sullivana i Walaska podczas meczu ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Unibax Toruń (15)

  • (2008-09-07) Upadek Klinga i Celmera podczas meczu ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Unibax Toruń (10)

  • (2008-09-07) Unia Leszno - Złomrex Częstochowa (36)

  • (2008-09-07) Ekstraliga żużlowa: Unia Tarnów - Marma Rzeszów (19)

  • (2008-09-01) Atlas Wrocław - Złomrex Częstochowa (20)

  • (2008-08-31) Złomrex Częstochowa -Atlas Wrocław (26)

  • (2008-08-31) upadek Gollob Miedzinski Torun (6)

  • (2008-08-31) Unia Leszno - ZKŻ Zielona Góra - play-off (36)

  • (2008-08-28) ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Unia Leszno (48)

  • (2008-08-24) zuzel Stal Gorzow - Unibax Torun (16)

  • (2008-08-10) Złomrex Włókniarz Częstochowa -Unia leszno SSA (21)

  • (2008-08-10) ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Unia Tarnów (28)

  • (2008-08-10) Marma Rzeszów - Unibax Toruń (16)

  • (2008-08-10) Atlas Wrocław - Caelum Stal Gorzów (16)

  • (2008-08-03) żużel: żużel Stal Gorzow - ZKŻ Kronopol Zielona Gora (18)

  • (2008-08-03) żużel: Unia Leszno - Marma Rzeszów (26)

  • (2008-07-27) żużel: Złomrex Włókniarz Częstochowa - Caelum Stal Gorzów (26)

  • (2008-07-27) żużel: ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Unibax Toruń (55)

  • (2008-07-27) żużel: Atlas Wrocław - Marma Polskie Folie Rzeszów (26)

  • (2008-07-27) Unia Tarnów - Unia Leszno (3)

  • (2008-07-20) żużel: Unia Leszno - WTS Wroclaw (39)

  • (2008-07-20) żużel: Stal Gorzów - Unia Tarnow (17)

  • (2008-07-20) żużel: Marma Rzeszów - ZKZ Kronopol Zielona Góra (20)

  • (2008-07-06) żużel: żużel: Złomrex Włókniarz Częstochowa - Marma Rzeszów (32)

  • (2008-07-06) żużel: ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Atlas Wrocław (50)

  • (2008-07-06) żużel: Unia Tarnów - Unibax Toruń (20)

  • (2008-07-06) żużel: Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów Wlkp. (28)

  • (2008-06-20) żużel: ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Złomrex Włókniarz Częstochowa (48)

  • (2008-06-20) żużel: Marma Rzeszów - Caelum Stal Gorzów Wlkp. (20)

  • (2008-06-20) żużel: Atlas Wrocław - Unia Tarnów (20)

  • (2008-06-08) żużel: żużel: Stal Gorzów - Unibax Toruń (17)

  • (2008-06-08) żużel: Unia Leszno - ZKŻ Zielona Góra (41)

  • (2008-06-08) żużel: Ekstraliga żużlowa: Unia Tarnów - Marma Rzeszów (17)

  • (2008-06-06) żużel: Marma Rzeszów - Włókniarz Częstochowa (17)

  • (2008-06-01) żużel: ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Unia Leszno (58)

  • (2008-06-01) żużel: Marma Rzeszów - Unia Tarnów (17)

  • (2008-05-18) żużel: Upadek Ch.Holdera i A.Kobrina podczs RK IM¦J w Zielonej Górze (12)

  • (2008-05-18) żużel: Runda Kwalifikacyjna IM¦J w Zielonej Górze (46)

  • (2008-05-16) żużel: Unia Leszno - Unibax Toruń (46)

  • (2008-05-16) żużel: Ekstraliga żużlowa: Unia Tarnów - WTS Atlas Wrocław (14)

  • (2008-05-11) żużel: żużel: Stal Gorzów - Marma Polskie Folie Rzeszów (20)

  • (2008-05-09) żużel: GP Europy - Leszno - trening (25)

  • (2008-05-04) żużel: żużel: Stal Gorzów - Unia Leszno (32)

  • (2008-05-01) żużel: ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Marma Polskie Folie Rzeszów (41)

  • (2008-05-01) żużel: Ekstraliga żużlowa: Unia Tarnów - Stal Gorzów (25)

  • (2008-05-01) żużel: Atlas Wrocław - Unia Leszno (19)

  • (2008-05-01) Złomrex Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń (39)

  • (2008-05-01) upadek Richardson M.Szczepaniak Czestochowa (5)

  • (2008-04-21) żużel: Finał krajowych eliminacji do GP i IME (40)

  • (2008-04-20) żużel: żużel: Marma Rzeszów - Atlas Wroclaw (17)

  • (2008-04-20) żużel: żużel: Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (35)

  • (2008-04-20) żużel: Unibax Toruń - ZKŻ Zielona Góra (6)

  • (2008-04-20) żużel: Unia Leszno - Unia Tarnów (39)

  • (2008-04-20) żużel: Orange Ekstraklasa: Wisła Kraków - Cracovia Kraków (29)

  • (2008-04-15) żużel: Półfinał Pucharu Ekstraklasy: Wisła Kraków - Legia Warszawa (9)

  • (2008-04-14) żużel: Żużel: Unia Tarnów- ZKŻ Kronopol Zielona Góra (25)

  • (2008-04-13) żużel: ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów Wlkp. (45)

  • (2008-04-13) żużel: PSŻ Poznań - KM Intar Ostrów Wlkp (41)

  • (2008-04-13) żużel: Marma Rzeszów - Unia Leszno (25)

  • (2008-04-13) żużel: Atlas Wrocław - Unibax Toruń (27)

  • (2008-04-12) żużel: 2008-04-12 żużel: STAL GORZÓW - WTS WROCŁAW (32)

  • (2008-04-06) żużel: Żużel: Unia Tarnów- ZKŻ Zielona Góra (7)

  • (2008-04-06) żużel: żużel: DMP Stal Gorzów - WTS Wrocław (6)

  • (2008-04-06) żużel: Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (36)

  • (2008-04-06) Intar Lazur Ostrów Wlkp. - Kolejarz Rawicz (68)

  • (2008-04-04) żużel: prezentacja Stal Gorzow Wielkopolski (17)

  • (2008-03-31) żużel: trening stal gorzow (6)

  • (2007-10-07) Unibax Toruń - Unia Leszno Play Off (rewanż) (66)

  • (2007-10-07) Marma Rzeszów - Atlas Wrocław (12)

  • (2007-09-30) Atlas Wrocław - Marma Rzeszów (26)

  • (2007-09-16) ZKŻ Zielona Góra Polonia Bydgoszcz (16)

  • (2007-09-02) Marma Rzeszów - Unia Leszno (Play Off) (10)

  • (2007-08-26) Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (Play Off) (19)

  • (2007-08-19) Stal Ostrów - Lotos Gdańsk - baraże (15)

  • (2007-08-05) żużel: Stal Gorzów - Lotos Gdańsk (72)

  • (2007-08-05) upadek Stal Gorzów - Lotos Gdańsk (17)

  • (2007-08-05) Atlas Wrocław - Unia Tarnów (32)

  • (2007-07-29) Stal Ostrów - RKM Rybnik (55)

  • (2007-07-29) GTŻ Grudzi±dz - Stal Gorzów (55)

  • (2007-07-22) Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno (20)

  • (2007-07-22) Upadek Hancock Kasprzak - Częstochowa (9)

  • (2007-07-22) Marma Rzeszów - Atlas Wrocław (10)

  • (2007-07-06) Unia Tarnów - Marma Rzeszów (6)

  • (2007-07-06) Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz (38)

  • (2007-06-22) Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław (26)

  • (2007-06-22) Marma Rzeszów - Unibax Toruń (17)

  • (2007-06-10) Atlas Wrocław - Złomrex Częstochowa (24)

  • (2007-05-27) Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz (21)

  • (2007-05-27) Atlas Wrocław - Unia Leszno (25)

  • (2007-05-20) Unia Leszno - Atlas Wrocław (23)

  • (2007-05-06) żużel: Marma Rzeszów - Unia Leszno (13)

  • (2007-05-06) Złomrex Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław (22)

  • (2007-04-29) ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Atlas Wrocław (51)

  • (2007-04-22) Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (17)

  • (2007-04-22) Atlas Wrocław - Marma Rzeszów (40)

  • (2007-04-15) Atlas Wrocław - Unibax Toruń (114)

  • (2007-04-09) Złomrex Częstochowa - Marma Rzeszów (70)

  • (2007-04-09) Unia Tarnów - Atlas Wrocław (22)

  • (2007-04-08) ZKŻ Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz (135)

  • (2007-03-31) Liga żużlowa - Sparingi (4)

  • (2007-03-26) sparing WTS Wrocław - Polonia Bydgoszcz (70)

  • (2006-09-24) Atlas Wrocław - Włókniarz Częstochowa (87)

  • (2006-08-27) WTS Wrocław - Unia Tarnów (18)

  • (2006-07-30) Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław (14)

  • (2006-07-02) Złomrex Częstochowa - Atlas Wrocław (18)

  • (2006-06-25) Atlas Wrocław - Unia Tarnów (26)

  • (2006-05-28) WTS Atlas Wrocław - Unia Leszno (38)

  • (2006-05-21) Unia Leszno - Atlas Wrocław (28)

  • (2006-05-12) WTS Atlas Wrocław - RKM Rybnik (zaległy) (29)

  • (2006-04-30) Polska Liga Żużlowa (17)

  • (2006-04-23) Liga żuzlowa - III kolejka (47)

  • (2006-04-17) Liga żużlowa - II-ga kolejka (16)

  • (2006-04-09) Żużel: Wts Wrocław - Polonia Bydgoszcz (41)

  • (2006-04-09) Żużel: Unia Leszno - Unia Tarnów (8)

  • (2005-08-21) ZKŻ Zielona Góra - Lotos Gdańsk (Play Off) (30)

  • (2005-08-07) Unia Tarnów - WTS Wrocław (38)

  • (2005-07-17) WTS Wrocław - Unia Tarnów (43)

  • (2005-05-24) CNSE VI runda - Lotos Gdańsk - Polonia Bydgoszcz (45)

  • (2005-05-23) Atlas Wrocław - Apator Toruń (41)

  • (2005-04-23) Atlas Wrocław - Unia Leszno (32)

  • (2005-04-17) Atlas Wrocław - Lotos Gdańsk (31)

  • (2005-04-10) ZKŻ Zielona Góra - LOTOS Gdańsk (13)

  • (2005-00-00) WTS Wrocław - Polonia Bydgoszcz (26)

  • (2004-09-26) Unia Tarnów - Atlas Wrocław (53)

  • (2004-09-05) Atlas Wrocław - Apator Toruń (19)

  • (2004-08-08) WTS Atlas Wrocław - Unia Tarnów (32)

  • (2004-07-25) Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław (23)

  • (2004-06-20) Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław (29)

  • (2004-05-03) Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław (17)

  • (2004-04-18) Atlas Wrocław - Apator Toruń (16)

  • (2004-04-17) RKM Rybnik - Atlas Wrocław (24)

  • (2004-04-12) Zielona Góra - Wrocław (31)

  • (2004-04-08) Żużel: Zielona Góra - Finał Elim. Krajowych (25)

  • (2004-04-08) Żużel: Zielona Góra - FEK upadek (4)

  • (2004-04-04) WTS Wrocław-Unia Leszno (42)

  • (2004-03-28) Intar Ostrów Wlkp - Stal Gorzów (22)

  • (2004-03-28) Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz (17)

  • (2003-10-19) Baraż Rawicz-Ostrów Wlkp (28)

  • (2003-09-21) Częstochowa - Toruń (12)

  • (2003-09-14) Wrocław - Częstochowa (20)

  • (2003-08-31) WTS Wrocław - Apator Toruń (24)

  • (2003-08-10) Włókniarz Częstochowa - WTS Wrocław (22)

  • (2003-07-27) Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (26)

  • (2003-07-20) ZKŻ Zielona Góra - WTS Wrocław (34)

  • (2003-07-13) Polonia Bydgoszcz - Apator Toruń (28)

  • (2003-07-06) Apator Toruń - WTS Atlas Wrocław (29)

  • (2003-06-19) Polonia Bydgoszcz - WTS Wrocław (22)

  • (2003-06-08) WTS Wrocław - Włókniarz Częstochowa (zaległy) (13)

  • (2003-06-01) WTS Wrocław - Unia Leszno (10)

  • (2003-05-25) Włókniarz Częstochowa - WTS Wrocław (15)

  • (2003-05-11) ZKŻ Zielona Góra - Apator Toruń (14)

  • (2003-05-11) Unia Leszno - WTS Wrocław (10)

  • (2003-05-01) WKM Warszawa - RKM Rybnik (1-sza liga) (10)

  • (2003-04-27) WTS Wrocław - Polonia Bydgoszcz (15)

  • (2003-04-25) Wybrzeże Gdańsk - WTS Wrocław 45:45 (7)

  • (2003-04-21) WTS Wrocław - Apator Toruń (14)

  • (2003-04-21) Włókniarz Częstochowa - ZKŻ Zielona Góra (16)

  • (2003-04-13) Zielona Góra - Unia Leszno (16)

  • (2003-04-06) Unia Leszno - Apator Toruń (12)

  • (2003-03-30) Polonia Piła - WTS Wrocław (6)

  • (2003-03-30) ZKŻ Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz (14)

  • (2000-04-02) WTS Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz (61)

  • (2000-00-00) WTS Atlas Wrocław - Polonia Piła (11)

  • (1997-08-03) Ekstraliga Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz (8)




    Powrót do menu